top of page

Recent news​

Ostródzki Klub Kyokushin Karate został wpisany do Ewidencji Starostwa w dniu 16.11.2010r pod pozycją 46 t jako Uczniowski Klub Sportowy mający siedzibę  14-100 Ostróda ul. Jagiełły 2b/24.

 

W listopadzie trenowało 70 osób natomiast w grudniu trenowało ponad 80. Osoby trenujące to osoby w przedziale wiekowym od 4 lat do 57 lat.

 

W listopadzie 2010 Artur Małż został Dojo Operator licencjonowanym przedstawicielem organizacji międzynarodowej tj. International Karate Organization Kyokushinkaikan mającej siedzibę w Japonii. Tym samym Ostródzki Klub również przystąpił do tej organizacji.

 

W dniu 05.12.2010r przedstawiciele klubu udali się do Warszawy gdzie w Hotelu Da Silva odbyło się spotkanie przedstawicieli IKO POLSKA gdzie została zawiązana Polska Federacja Karate Kyokushin do której włączył się nasz Klub.

 

Z okazji Mikołajek w grudniu odbył się trening Mikołajkowy, na którym członkowie klubu trenowali wspólnie z rodzicami. Udział w treningu wzięło około 100 osób. Na treningu włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka gdzie uzbieraliśmy dary w postaci ubrań żywności zabawek książek pieniędzy dla rodzin ubogich.

can change the title to the service you provide and use this text area to describe your service. Feel free to change the image.

bottom of page